Mobil Su Arıtma Sistemleri

 

 

DETAYLI BİLGİ  VE SİPARİŞ :  05432354530     08505320599

Venüs Mobil Su Arıtma Sistemleri şehir şebeke su sisteminden uzak olan noktalarda sizlere içme, kullanma ve üretiminiz için gerekli temiz ve şartlandırılmış suyu çevrenizdeki tuzlu veya tatlı doğal su kaynaklarından temin etmenizi sağlar. A.O.Smith mühendislik ve proje ekibi müşterilerimizin sahip olduğu koşullarda su temini sağlayan en uygun mobil su arıtma

Yüksek debide yüksek kalite

Venüs mobil su arıtma sistemlerimiz çeşitli kapasitelerde ve üretime hazır olarak hizmetinize sunulur. Konteyner tipi su arıtma sistemleri iç çidarları uygun kalınlıkta ısı yalıtım malzemeleri ile kaplanarak her koşula uyum sağlar.

A.O. Smith konteyner tipi arıtma sistemlerinde opsiyonel olarak müşteri ihtiyacına bağlı jeneratör ve sistem besleme pompası eklenir böylece sistem kendi enerjisini üretecek durumda olur. Ayrıca sistemler mobil olmasının verdiği avantajla ihtiyaç duyduğunuz alanda konumlandırılabilir.

Venüs mobil su arıtma sistemleri ile özellikle bir tesisin ilk kurulum ve yapım aşamasındaki acil ihtiyaç durumlarında henüz tesislerin kalıcı su arıtma sistemleri mevcut değilken veya dönemsel su ihtiyaçları fazla olan işletmeler, şantiyeler, fabrikalar, askeri üsler, kampüsler, lojmanlar, siteler gibi alanlarda içme, kullanma ve üretimi için gerekli temiz ve şartlandırılmış suyu rahatlıkla sağlanabilmektedir. Venüs mobil su arıtma sistemleri su ihtiyacınızı karşılamak için hızlı, güvenilir ve uygun maliyetli çözümlerdendir. Su arıtma sistemi, ihtiyaca ve alana göre mobil, bir veya daha fazla konteyner içerisine kurulur. Venüs mobil su arıtma sistemlerimizde yapılan doğru analiz ve tespitler sonucu su ihtiyacınıza göre koagülasyon, filtrasyon, aktif karbon filtrasyon, su yumuşatma, ters osmoz demineralizasyon, antiskalant dozaj, uv dezenfeksiyon gibi prosesler uygulanmaktadır.

Açıklama Dil  
MBR SİSTEMLERİ tr
MBR SYSTEMS en
Bu ürün ile ilgili bilgi istiyorum...